Uitslagen 27e OLAV Makelaardij Jeugdronde van Geldrop

Op veler verzoek bij deze de uitslagen van de 27e OLAV Makelaardij Jeugdronde van Geldrop.

Categorie 1

PositieNR.NaamWoonplaats
14Quinty KeijzerAlphen aan den Rijn
25Sanne KeijzerAlphen aan den Rijn
33Shania HeijnenBosschenhoofd
49Cheyenne van der MeerBeverwijk
52Ivana HeerenSprundel
61Dion  Brakke Staphorst 
78Jasper WeijtsMierlo
86Bodhi MoesGoirle
97Lotte VerhoevenErp
1010Loes Reghter 

Categorie 2

PositieNR.NaamWoonplaats
114Jens ThissenValkenswaard
29Levi Van Der KaaKaatsheuvel
313Siep MoelikerEindhoven
418Jens dekkers 
520Tymo de ruiter 
64Puck BunningErp
73Mees BunningErp
819Daan Baak 
96Hebe Van EijndhovenVught
108Niek HendrikxHilvarenbeek 
1112Wieske KnapenEsch
1215Bauke WeerepasGeldrop
1311Boet De KleijnVught
1416Mirthe KriegeMierlo
1521Nina van Eck 
1622Nick van Eck 
177Teun HarbersOost- West- en Middelbeers
1810Cisco KikEindhoven
1917Flore SmeetsHeeze
DNF1Nout BoneschanskerMidlaren
DNS2Stijn BoursLinne
DNS5Jamie CornelisChaam

Categorie 3

PositieNR.NaamWoonplaats
123Bo KramerBathmen
218Nicole Van SighemBreda
313Jesper MaassenEcht
414Imke MentingApeldoorn
510Jayden LampenLeusden
69Demi KeijzerAlphen aan den Rijn
76Juul HendrikxHilvarenbeek
83Abe BolCromvoirt
91Beer Van  BeurdenEindhoven 
105Riva DanklofRosmalen
1117Daan SchildersHilvarenbeek
1212Pim Van Der LindenZijtaart
134Jaylinn  Brakke Staphorst
142Damy van den BogaardHelmond
1511Sem LavenSittard
168Jasper Van KatwijkHandel
1724Guus Van SpreuwelGoirle
1827Thomas Gilles 
1915Ilias NijsValkenswaard
2026Joep Regterschot 
2122Froukje Van WijgerdenBruchem
227Tren Van Den  HeuvelMierlo
2325Inoka LemmensMierlo
2420Anke  VerhoevenErp
2521Reno Van De WesterloHelmond
2616Noor RijkersHapert
DNS19Maxime TakkenAlphen aan den Rijn

Categorie 4

PositieNR.NaamWoonplaats
18Delano HeerenSprundel
211Andries KnapenEsch
316Elena Van Der VekenSt. Jansteen
412Mats MoelikerEindhoven
514Dylan RijndersLage Zwaluwe
65Filijn DemuytBoekel
73Teun Van BeurdenEindhoven
821Moos Mevissen 
917Cas MettenGeldrop 
109Julius Van Den HovenRosmalen
1119Liam Teuchy 
121Jason Van De BeetenNistelrode
132Camiel BeukerVleuten
1410Britt JeuckenVenray
1513Marissa Van PuttenTiel
164Roan Van BovenMilheeze
1715Just Van RooijBerghem
1820Tiemen van de Meert 
1918Sam BoermaEindhoven
DNS6Julian DingemansLage Zwaluwe
DNS7Claire DokterValkenswaard

Categorie 5

PositieNR.NaamWoonplaats
121Cas TimmermansWageningen-Hoog
217Thomas PankenBladel
37Noël Goijert‘s-Gravenzande
422Sander TullemansGeleen
516Noï MoesGoirle
620Maike TazelaarColijnsplaat
75Esmee BlokOlst
86Lars FrankenOisterwijk 
911Isere KosterEtten- Leur
1019Koen SonnemansSomeren
1118Matt RoijackersLuyksgestel
128Jan Van HeesTegelen
133Megan ArensKruiningen
141Judith AlleleijnBocholtz
1514Jaap Van Der LindenZijtaart
1615Lotte Van MerriënboerWernhout
172Zara AnsemsLage Zwaluwe
1830Miel van Hoek 
1924Ryan van de WesterloHelmond
2026Eva  Van BeekGeldrop
2132Phillip White 
2229Linn Berentsen 
2327Rens Braspenning Eindhoven
2412Jasper KriegeMierlo
2525Luuk van ZuidenMaarheeze
2628Job  Van IerselGeldrop
DNS10Nick Koenis’s Gravenzande
DNS23Indy Van VelzenWaddinxveen 
DNS4Ward BierensBladel
DNS9Bo KlappeEindhoven

Categorie 6

PositieNR.NaamWoonplaats
16Daan HartogGiessenburg
230Nick WisseRilland
329Lars Van De  WeijerAarle-Rixtel
415Daan MaessenNuth
512Cas KrebbersDeest
626Jules  van NeerEcht
724Liz ToonenBoxmeer
813Lars LangendoenBerkel en Rodenrijs
98Cyriel HooghwerffDordrecht
1021Daan Van RooijBerghem
1119Teun PaaimansKapelle
1222Sara SonnemansSomeren
1311Joost KoningsHelmond
149Brent JongenelenSteenbergen
1528Aron Van VugtGiessen
1631Victor KroesbergenEde
1723Roxanne TakkenAlphen A/d Rijn
184Lucas DemuytBoekel
197Bas Van HeeswijkSchijndel
2017Max Van Den MeijdenbergVeldhoven
215Michiel FuiteBerkel-Enschot
2210Erik KintDriewegen
231Mirthe BoneschanskerMidlaren
2427Pim VonkenSon en Breugel
2525Wencke TullemansGeleen
26 Tristan van Bakel 
273Jibbe Van DamTilburg
2814Pim Van LeendersGeldrop 
2916Ivan De ManTilburg
DNS2Fenny CoppelmansHapert
DNF18Lars Van OordHank
DNF20Jelle PetersEindhoven
DNS32Peer HamacherNettetal 
DNF33Jip Schouren 
DNF34Mees Alting 

Categorie 7

PositieNR.NaamWoonplaats
121Senna RemijnWolphaartsdijk
235Antoine Quint 
325Jelle De VlaamGravendeel
41Martijn AzantinlowTilburg
522Max RijversLottum
66Raf De CaluweRijen
724Luca Van Der VekenSt Jan Steen
833Aless De Bock 
93Ties BeckersMelick
1030Phillip Van Den KieboomHoogerheide 
117Thijs DahlerSchijndel
1227Bram VugtsBoxtel
1318Sven Van MerriënboerWernhout
1414Sven JoostenBakel
1517Teis LuitenBrunssum
169Floris DemuytBoekel
1726Sem VranckenMeerssen
188Jaro DanklofRosmalen
1912Niels HanegraafHeeswijk-Dinther
2015Wessel Van KeulenHeino
214Jorn Van BeersMoergestel
2213Sem HorstenGrashoek
2328Sven Van WijgerdenBruchem
2416Lucas KoelingVeldhoven
2523Job StamEngelen
272Thijs BeckersBerlicum
2819Nordin van MierloBudel
2929Jesper WillemsArnhem
2932Marcelino HulzingGeldrop
DNF5Sjoerd BijlsmaSteenbergen
DNF31Thijs TheunsZierikzee
DNS10Vince ElzingaBorn
DNS11Vic EsselinkTilburg
DNS20Job NievelsteinRijswijk

Nieuwelingen

PositieNR.NaamWoonplaats
134Marvin PetersWehl
257Niels DriessenNieuwerkerken 
332Sieb Van Der PasHeeswijk-Dinther
436Quinn QuadvliegGulpen
526Laszlo Van MelisHeesch
631Casper NoorloosKaatsheuvel
715Stijn HezemanApeldoorn
827Martijn MulderEpe
959Dirk Darding 
1014Dennis De HaanVeenendaal
1158Dylan Depetter  Sint-lievens-houtem
1243Sep van BommelHerkenbosch
1317Jasper HuitemaRoden
142Thijs BakkerRijssen
155Nick BrandPijnacker
1639Ramon SetzGeldrop
1720Thijs KortesHooglanderveen
1824Sam MaarschalkerweerdRhoon
1925Sem MaessenNuth
2042Ed UptegroveSint-Michielsgestel
219Guus Van Den EijndenGemert
2245Brent VosCastricum
236Yani D’houstAalter
2446Toinne VriezenAmersfoort
2538Jelle SchievenZieuwent
2660Xander BaeleWETTEREN
271Firn ArensKruiningen
2862Matthias Vanhees 
2955Leif HamacherNettetal 
3050Stijn Berentsen 
3110Christian EversNijverdal
3230Mick  NijveldNijverdal 
3356Pierre van der Kieboom 
3361Kobe vandenabeeleOnkerzele
3541Nauk Ten ThijeEibergen
3618Siem KantersErp
3722Freek LeijtensWaalwijk
388Jens DriessenWell
3948Arne WitsenburgDriebergen
4016Siemen HooiveldBerghem
4144Björn VosSint-Michielsgestel
4247Hidde WesterinkReusel 
4335Robin  PrickenWijchen
4437Arno RaijmakersHelmond
4512Giel De GeusOosterhout
DNF3David BarteletBunde
DNF23Sjoerd Van Der LindenZijtaart
DNF28Milan MulderijZeist
DNF29Sjoerd Te NijenhuisDen Haag
DNF51Nick Van RoyenZele 
DNF63Duke Barning 
DNS7Marijn DingemansLage Zwaluwe
DNS11Ryan GalNeede
DNS13Dirk De GroofHeeze
DNS4Michael BoersBosch en Duin
DNS19Chris KistersNuenen
DNS21Jan KrausOss
DNS33Luuk PaulyHapert
DNS40Joost StokkermansDiessen
DNS49Wouter LafarreHelmond
DNS52Jelle Broekaert Oudenaarde
DNS53Tyson Borremans Geraardsbergen
DNS54Lucas Van der VrekenHamme